Arnavutluk futbol ligi sisteminde oynayan tüm kulüplerin bir listesi aşağıda bulunmaktadır.
- Kategoria Superiore (1. Lig, 1930, 12 takım)
- Kategoria Pare (2. Lig, 1930, 14 takım)
- Kategoria Dyte (3. Lig, 1960, 24 takım)
- Kategoria Trete (4.Lig, 2003, 12 takım)
- Feshedilmiş kulüpler
By town
Kulüp | Tam isim | Şehir | 2006/2007 |
---|---|---|---|
Klubi Sportiv Teuta Durrës | Dıraç | Süper Lig | |
Klubi Sportiv Elbasani | Elbasan | Süper Lig | |
KS Apolonia Fier | Klubi Sportiv Apolonia Fier | Fier | 2. Lig |
Klubi Sportiv Luftëtari Gjirokastër | Ergiri | 2. Lig | |
Besa | Klubi Sportiv Besa Kavajë | Kavalye | Süper Lig |
Klubi Sportiv Kastrioti Krujë | Akçahisar | Süper Lig | |
Shkumbini | Klubi Sportiv Shkumbini Peqin | Peklin | Süper Lig |
Vllaznia Shkodër | Klubi Sportiv Vllaznia Shkodër | İşkodra | Süper Lig |
Partizani Tiranë | Klubi Futbollit Partizani Tirana | Tiran | 2. Lig |
Dinamo Tiranë | Klubi Sportiv Dinamo Tirana | Tiran | Süper Lig |
KF Tirana | Sportklub Tirana | Tiran | Süper Lig |
KS Flamurtari Vlorë | Klubi Sportiv Flamurtari Vlorë | Avlonya | Süper Lig |
Klubi Sportiv Tomori Berat | Berat | 2. Lig | |
Bilisht Sporti | Bilişt | 2. Lig | |
Klubi Sportiv Burreli | Burrel | 2. Lig | |
Klubi Sportiv Turbina Cërrik | Cërrik | 2 Lig | |
Klubi Sportiv Gramozi Ersekë | Erseka | 2. Lig | |
Skënderbeu | Klubi Sportiv Skënderbeu Korçë | Görice | Süper Lig |
KF Laçi | Klubi Futbollit Laçi | Leç | Süper Lig |
Klubi Sportiv Besëlidhja Lezhë | Leş | 2. Lig | |
Klubi Sportiv Sopoti Librazhd | Librazhd | 2. Lig | |
Klubi Sportiv Lushnja | Loşna | 2. Lig | |
Klubi Sportiv Pogradeci | Pogradec | 2. Lig | |
Klubi Futbollit Erzeni Shijak | Şayak | 3. Lig | |
Sportklub Tepelena | Tepedelen | 3. Lig | |
Klubi Sportiv Ada Velipojë | Velipoja | 2. Lig | |
Futboll klub "22 Tetori" Poliçan (Sk) | Poliçan | 3. Lig | |
Futboll klub "5 Shtatori" Corovode (Sk) | 3. Lig | ||
Klubi Sportiv Bylis Ballsh | Ballsh | K.Superiore | |
Klubi Sportiv Butrinti | Butrint | 3. Lig | |
Klubi Futbollit Gramsh | Grameç | 2. Lig | |
Klubi Sportiv Çlirimi Fier | Fier | 3. Lig | |
Klubi Sportiv Iliria Fushë-Krujë | Fushë-Kruja | 3. Lig | |
Klubi Sportiv Dajti Kamzë | Kamza | 2. Lig | |
Klubi Sportiv Veleçiku Koplik | Koplik | 3. Lig | |
Klubi Futbollit Naftëtari Kuçovë | Kuçova | 3. Lig | |
Klubi Sportiv Kukësi | Kökes | 3. Lig | |
Klubi Sportiv Albpetrol Patos | Patos | 3. Lig | |
Sportklub Përmeti | Permedi | 3. Lig | |
Klubi Sportiv Korabi Peshkopi | Piskopoya | 3. Lig | |
Klubi Sportiv Tërbuni Pukë | Puka | 2. Lig | |
Klubi Sportiv Egnatia Rrogozhinë | Rrogozhina | 3. Lig | |
Klubi Sportiv Selenicë | Selenica | ??? |
Ligler
Kategoria Superiore |
Kategoria I (2° Division) |
Kategoria II(3° Division) North&South |
Alt liglerdeki diğer kulüpler
wikipedia, wiki, viki, vikipedia, oku, kitap, kütüphane, kütübhane, ara, ara bul, bul, herşey, ne arasanız burada,hikayeler, makale, kitaplar, öğren, wiki, bilgi, tarih, yukle, izle, telefon için, turk, türk, türkçe, turkce, nasıl yapılır, ne demek, nasıl, yapmak, yapılır, indir, ücretsiz, ücretsiz indir, bedava, bedava indir, mp3, video, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, resim, müzik, şarkı, film, film, oyun, oyunlar, mobil, cep telefonu, telefon, android, ios, apple, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, pc, web, computer, bilgisayar
Arnavutluk futbol ligi sisteminde oynayan tum kuluplerin bir listesi asagida bulunmaktadir Kategoria Superiore 1 Lig 1930 12 takim Kategoria Pare 2 Lig 1930 14 takim Kategoria Dyte 3 Lig 1960 24 takim Kategoria Trete 4 Lig 2003 12 takim Feshedilmis kuluplerBy townKulup Tam isim Sehir 2006 2007Klubi Sportiv Teuta Durres Dirac Super LigKlubi Sportiv Elbasani Elbasan Super LigKS Apolonia Fier Klubi Sportiv Apolonia Fier Fier 2 LigKlubi Sportiv Luftetari Gjirokaster Ergiri 2 LigBesa Klubi Sportiv Besa Kavaje Kavalye Super LigKlubi Sportiv Kastrioti Kruje Akcahisar Super LigShkumbini Klubi Sportiv Shkumbini Peqin Peklin Super LigVllaznia Shkoder Klubi Sportiv Vllaznia Shkoder Iskodra Super LigPartizani Tirane Klubi Futbollit Partizani Tirana Tiran 2 LigDinamo Tirane Klubi Sportiv Dinamo Tirana Tiran Super LigKF Tirana Sportklub Tirana Tiran Super LigKS Flamurtari Vlore Klubi Sportiv Flamurtari Vlore Avlonya Super LigKlubi Sportiv Tomori Berat Berat 2 LigBilisht Sporti Bilist 2 LigKlubi Sportiv Burreli Burrel 2 LigKlubi Sportiv Turbina Cerrik Cerrik 2 LigKlubi Sportiv Gramozi Erseke Erseka 2 LigSkenderbeu Klubi Sportiv Skenderbeu Korce Gorice Super LigKF Laci Klubi Futbollit Laci Lec Super LigKlubi Sportiv Beselidhja Lezhe Les 2 LigKlubi Sportiv Sopoti Librazhd Librazhd 2 LigKlubi Sportiv Lushnja Losna 2 LigKlubi Sportiv Pogradeci Pogradec 2 LigKlubi Futbollit Erzeni Shijak Sayak 3 LigSportklub Tepelena Tepedelen 3 LigKlubi Sportiv Ada Velipoje Velipoja 2 LigFutboll klub 22 Tetori Polican Sk Polican 3 LigFutboll klub 5 Shtatori Corovode Sk 3 LigKlubi Sportiv Bylis Ballsh Ballsh K SuperioreKlubi Sportiv Butrinti Butrint 3 LigKlubi Futbollit Gramsh Gramec 2 LigKlubi Sportiv Clirimi Fier Fier 3 LigKlubi Sportiv Iliria Fushe Kruje Fushe Kruja 3 LigKlubi Sportiv Dajti Kamze Kamza 2 LigKlubi Sportiv Veleciku Koplik Koplik 3 LigKlubi Futbollit Naftetari Kucove Kucova 3 LigKlubi Sportiv Kukesi Kokes 3 LigKlubi Sportiv Albpetrol Patos Patos 3 LigSportklub Permeti Permedi 3 LigKlubi Sportiv Korabi Peshkopi Piskopoya 3 LigKlubi Sportiv Terbuni Puke Puka 2 LigKlubi Sportiv Egnatia Rrogozhine Rrogozhina 3 LigKlubi Sportiv Selenice Selenica LiglerKategoria Superiore sezon 2010 2011 Besa Dinamo Tirane KS Flamurtari Vlore KF Laci Shkumbini KF Tirana Vllaznia Shkoder SkenderbeuKategoria I 2 Division sezon 2010 2011 Partizani TiraneKategoria II 3 Division North amp South sezon 2010 2011 KS 22 Tetori Policani Sk KS 5 Shtatori Corovode Sk Alt liglerdeki diger kulupler